Loading...

شامپو کراتینه آمالفی برای موهای فر ومجعد 750میل

شامپو کراتینه آمالفی برای موهای فر ومجعد 750میل
55,000تومان

شامپو کراتینه برای موهای فر

کراتین نوعی پروتئین است که یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده ی موها می باشد. کراتین در نژاد های مختلف مقدار متفاوتی دارد. مقدار آن در آسیایی ها بیشترین مقدار چیزی حدود 90 درصد و آفریقایی ها کمترین مقدار را دارند. کراتین در ساختار درونی و بیرونی مو نقش اساسی دارد. این ماده باعث استحکام ساختار مو، انعطاف پذیری، صاف و درخشان شدن موهای شما شده و با کم شدن مقدار کراتین، موهای شما ضعیف، شکننده و بدحالت می شود. اگر موهای شما فر باشد با کم شدن کراتین، شما با موهای وزی که به سختی شانه می شود روبرو می شوید. برای تامین کراتین لازمه ی موهایتان لازم مواد پروتئینی و ویتامین کافی مصرف کنید. یکی از روش هایی که برای درمان موهای آسیب دیده انجام می شود استفاده از شامپو کراتینه است. خیلی از آرایشگران و متخصصان پوست و مو به افراد توصیه می کنند تا مشکل موهایشان برطرف شده و مدل موهایشان زیباتر به نظر بیاید.

سامپو کراتینه و زمان استفاده از آن

اگر موهایتان آسیب دیده و یا عادت به انجام کارهایی دارید که برای سلامت موهایتان مضر است بهتر است از شامپو کراتینه برای سلامت و زیبایی موهایتان استفاده کنید. در ادامه عاداتی که به موهایتان آسیب میرساند را برایتان نام میبریم

  • دکلره، رنگ و هایلایت مکرر موجب آسیب دیدن و تضعیف مو می شود.
  • استفاده ی بیش از حد از سشوار، اتوی مو، بابیلیس و امثال آن برای حالت دادن یا صاف کردن مو موهایتان را ضعیف و شکننده می کند.
  • استفاده ی مداوم از محصولات شیمیایی حالت دهنده ی مو از جمله ژل، موس مو و اسپری مو به موها آسیب میزند.
  • شنای مداوم در آب حاوی کلر یا نمک موهایتان را ضعیف می کند.
  • قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید بدون محافظت از مو به آنها آسیب وارد می کند.
  • رژیم غذایی که مواد غذایی پروتئینی و ویتامین دار به مقدار کافی در آن گنجانده نشده است.

 

  • شامپو کراتینه 750 میل آمالفی مناسب برای موهای فر و مجعد

شامپو کراتینه آمالفی مخصوص موهای فر

حال فرض کنید موهای شما فر است. حالتی که افراد زیاد با استفاده از وسایل آرایشی به دنبال دستیابی به آن هستند. ولی ممکن است فردی که موهای فری دارد، حالت فر موهایش موجب آزار و اذیت وی شود. یکی از کارهایی که این افراد برای صاف شدن موهایشان انجام می دهند کراتینه کردن موهایشان است. که در سالن های زیبایی انجام می شود. ولی این کار موقتی بوده و ضررهایی را برای فرد دارد. شما می توانید از شامپو کراتینه استفاده کنید. این نوع شامپو علاوه بر ترکیبات شوینده ی مو، حاوی کراتین نیز هست و به کراتینه کردن موهایتان کمک می کند. البته با یکبار استفاده معجزه نمی شود. ولی اگر صبر کنید بعد از مدتی تاثیر مثبت شامپو کراتینه را بر روی موهایتان می بینید. شرکت آمالفی اسپانیا تولید کننده محصولات بهداشتی متنوعی برای پوست و مو می باشد. شامپو کراتینه برای موهای فر، یکی از انواع مختلف شامپو کراتینه آمالفی است. که برای درمان آسیب دیدگی مو، کمک به  صاف شدن و انعطاف پذیری بهتر مو طراحی شده است. شامپو کراتینه برای موهای فر با حجم 750 میلی لیتر یک محصول کاملا اورجینال و اصل بوده و شما با اطمینان کامل می توانید این محصول را خریداری و استفاده کنید.

نوع : شامپو کراتینه
مناسب برای : موهای فر و مجعد
حجم : 750ml
مورد استفاده : خانم ها و آقایان
سایر ویژگی ها : تقویت کننده مو، کمک به صاف شدن و انعطاف پذیری مو