Loading...

شامپو کراتینه ضدموخوره آمالفی برای موهای فر و مجعد 400میل

شامپو کراتینه ضدموخوره آمالفی برای موهای فر و مجعد 400میل
ناموجود

شامپو ضد موخوره برای موهای فر

موخوره چیست

یکی از مشکلاتی که برای موها بوجود می آید مخصوصا وقتی موهای بلندی دارید ولی مراقب سلامت موهایتان نبوده و به آنها رسیدگی چندانی نمی کنید، مشکل موخوره است. موخوره به دو یا چند شاخه شدن موها می گویند که در اثر ضعف لایه ی محافظ مو بوجود می آید. برای درمان موخوره اغلب افراد موهای خود را کوتاه می کنند. ولی راه های دیگری نیز هست که شما مجبور به کوتاه کردن موهای خود نباشید. استفاده از شامپو برای موخوره یکی از این راه هاست.

کراتین چیست

این روزها نام کراتین و شامپو کراتینه زیاد شنیده می شود ولی شاید درباره ی کراتین چیزی نشنیده باشید. ما در اینجا با یک توضیح جامع و مختصر درباره ی نقش و وظیفه ی کراتین همه چیز را به شما می گوییم.

یکی از موادی که در استحکام و محافظت موها نقش اساسی و مهمی دارد کراتین است. کراتین نوعی پروتئین است که حدود 90 درصد از ساختار مو را تشکیل می دهد البته مقدار آن در نژادهای مختلف متفاوت است. آسیایی ها بیشترین مقدار و آفریقایی ها کمترین مقدار کراتین را دارند. وظیفه ی کراتین استحکام بخشیدن به مو و انعطاف پذیری آن است. که با کم شدن آن مو ضعیف و آسیب پذیر می شود. برای تامین کراتین لازم موهایتان باید از مواد غذایی که دارای پروتئین و ویتامین لازم برای پوست و موهایتان هستند به مقدار کافی استفاده کنید. مخصوصا میوه ها و سبزیجات. برای درمان کمبود کراتین در کنار تغذیه ی صحیح می توانید در سالن های زیبایی موهای خود را کراتینه کنید یا به راحتی از شامپو کراتینه استفاده کنید.

چه کارهایی به موخوره منجر می شوند

  • به دلیل استفاده ی زیاد و دائم خانم ها از سشوار و لوازم حرارتی مخصوص مو، موخوره در خانم ها بسیار شایع تر از مردان است. بهتر است کمتر از سشوار استفاده کنید و برای خشک کردن موهایتان، بعد از استحمام حوله را دور آنها پیچانده، صبر کنید تا آب اضافی موها گرفته شود سپس اگر خواستید با سشوار موهایتان را خشک کنید. البته بهتر است بگذارید موها خودشان در هوای آزاد خشک شوند. نکته ی دیگر اینکه سشوار باید حداقل 5 سانتی متر با موها فاصله داشته باشد.
  • موهای خیلی خیس را بلافاصله بعد از حمام شانه نکنید. لازم است صبر کنید آب اضافی موها با حوله گرفته شود سپس موهایتان را شانه کنید. چرا که موهای خیلی خیس آسیب پذیر ترند. پس دقت کنید که با حوله موهایتان را نکشید.
  • رنگ کردن، دکلره و هایلایت اگر به دفعات و مکرر انجام شود باعث ضعیف شدن موها، خشکی و شکنندگی آنها می شود.
  • بستن طولانی مدت موها با کش و یا گیره در ایجاد موخوره نقش دارد. پس سعی کنید اگر می توانید بصورت مداوم موهایتان را نبندید و گاهی باز بگذارید.
  • رژیم غذایی که فقاقد مقدار کافی آب، ویتامین و پروتئین باشد در ضعیف شدن مو اثر دارد.
  • از شامپوی مناسب نوع موهای خود استفاده کنید. چرا که هر نوع مو لازم است با شامپو با PH مناسب خود شسته شود تا میزان چربی لازم آن مو شسته نشود. زیرا هر نوع مویی به مقداری چربی نیاز دارد. اگر چربی زیاد از حد و یا کمتر از حد لازم شسته شود بعد از مدتی موهایتان آسیب می بیند.
  • اگر فعالیتتان بگونه ایست که مدت زیادی در برابر نور خورشید قرار می گیرید، از موهایتان در برابر نور خورشید محافظت کنید. زیرا در دراز مدت به موها آسیب می رساند.

راه جدیدی برای درمان مشکل موخوره

شرکت آمالفی اسپانیا تولید کننده ی محصولات بهداشتی متنوعی برای پوست و مو می باشد. این شرکت معتبر اروپایی در زمینه ی تقویت مو شامپو های متنوعی برای انواع مو تولید کرده است. شامپو کراتینه برای موهای چرب، شامپو کراتینه برای موهای آسیب دیده و... که می توانید کلیه ی این محصولات را در سایت آمالفی مشاهده فرمایید. یکی از شامپوهایی که این شرکت تولید و عرضه کرده است شامپو کراتینه برای موخوره است. هم یک شامپو برای موخوره است و هم یک شامپو کراتینه است. این محصول در دو نوع تولید شده است. شامپو برای موهای فر و شامپو برای موهای معمولی و نرمال. این شامپو برای موهای فر با تامین کراتین لازم موهای شما علاوه بر کمک به درمان موخوره ی موهایتان، آنها را نرم و لطیف کرده و حالت موهایتان را نیز بهبود می بخشد. شامپو کراتینه برای موخوره برای موهای فر در حجم 400 میلی لیتر طراحی شده است.

نوع شامپو کراتینه و ضدموخوره
مناسب برای موهای فر و دارای موخوره، تقویت کننده
حجم 400ml
مورد استفاده خانم ها و آقایان
سایر ویژگی ها تقویت کننده، ضد موخوره