Loading...

ژل مرطوب حالت دهنده آمالفی 150 میل

ژل مرطوب حالت دهنده آمالفی 150 میل
25,000تومان

ژل مو مرطوب آمالفی

آرایش مو و ثابت ماندن آن دغدغه ی بسیاری از افراد است. مخصوصا برخی مدل های مو که به راحتی با کمی باد و یا حرکت زیاد خراب می شوند. چراکه مدل مو و آراستگی آن در شیک دیده شدن در نظر بقیه نقش دارد. حال این فرد خانم باشد یا آقا. محصولات آرایشی زیاد و متنوعی برای این منظور تولید شده اند. یعنی انواع حالت دهنده مو. نرم کننده ه های مو برای نرم شدن موهای خشک و آسیب دیده ای که گره می خورند و خوب حالت نمی گیرند، اسپری مو که بعد از حالت دادن به مو روی موها اسپری می شود، موس مو که قبل از حالت دادن به مو استفاده می شود و ژل مو. در گذشته نیز به شکل دیگر ولی به همین منظور و هدف از محصولات متنوعی استفاده می شده، انواع روغن های طبیعی مانند کتیرا. کتیرا خاصیت جذب آب فوق العاده دارد و هنگامی که موها خیس هستند استفاده می شود. بعد از آن حالت ژلاتینی به خود گرفته و امکان شانه زدن و حالت دهی بهتر موها را می دهد. اما اکنون بحث ما معرفی ژل مو است.

ژل مو چگونه عمل می کند

ژل مو از ترکیبات پلیمری تشکیل شده است. فناوری ساخت ژل مو به این صورت است که پلیمرهایی با وزن مولکولی بالا در آب حل شده اند. وقتی ژل روی سطح مو قرار می گیرد حلال آن یعنی آب تبخیر شده و پلیمرها سطح مو را می پوشانند. این پلیمرها ضمن آنکه موها را کنار هم نگه می دارند، حجم موها را افزایش می دهند. این پوشش پلیمری با قرار دادن موها در کنار هم و اتصال آنها، باعث می شود که انعطاف موها از بین رفته و موها در همان حالت که هستند بمانند. مشکلی که در برخی ژل ها وجود دارد این است که باعث می شوند موهایتان خشک و سفت شده و سنگینی روی سر ایجاد می کنند. ژل مرطوب با اینکه مدل موها را ثابت نگه می دارد دیگر آن حالت خشک را به موها نمی دهد. چراکه باعث جذب رطوب و حفظ رطوبت موها می شود.

ژل مرطوب آمالفی

ژل مرطوب محصول کمپانی آمالفی اسپانیا، یک برند معتبر اروپاییست. این ژل همانگونه که در بالا توضیح دادیم به حفظ حالت موهایتان و ثابت بودن آنها کمک می کند. و در عین حال موهای شما را خشک نمی کند برعکس به حفظ رطوبت موهایتان کمک می کند. ژل سر آمالفی موهای شما را براق و کمی نمدار نشان می دهد. حجم ژل سر آمالفی 150 میلیتر بوده و به راحتی قابل حمل در کیف و ساک دستی است.

طریقه ی صحیح استفاده از ژل مو

موهای خود را بخوبی بشویید و کمی خشک کنید بصورتی که هنوز نمدار باشند. دقت کنید که با موهای خود خشن برخورد نکرده و آنها را محکم نکشید. سپس کمی ژل روی دستان خود ریخته و با دستان خود به موهایتان حالت دهید کمی صبر کنید تا حالت موهایتان ثابت بماند.

نکته ای که در استفاده از ژل مو وجود دارد این است که استفاده ی بیش از حد از ژل مو به موهایتان آسیب می رساند و همچنین به مرور جنس آنها را چرب تر می کند. پس در استفاده از ژل مو زیاده روی نکنید. ضمنا از برندها ی معتبر استفاده کرده تا موهایتان آسیب جدی نبیند.

نوع : ژل مو مرطوب
مناسب برای : انواع مو
حجم : 150ml
سایر ویژگی ها : حالت دهنده مو، ثابت نگه دارنده حالت مو، درخشان کننده و براق کننده مو، مرطوب نگه داشتن مو