Loading...

کرم مرطوب کننده آمالفی با رایحه کوکی 200 میل

کرم مرطوب کننده آمالفی با رایحه کوکی 200 میل
ناموجود

کرم مرطوب کننده با رایحه کوکی

یکی از محصولات آرایشی پرمصرف که مطمئنا همه از آن استفاده می کنند کرم مرطوب کننده است که برای درمان خشکی، زبری و پوسته پوسته شدن پوست از آن استفاده می شود. ولی چرا این اتفاق برای پوست می افتد؟

در ابتدا روند خشک شدن پوست را برایتان توضیح می دهیم. این روند به این صورت است: لایه های داخلی پوست چیزی حدود 80 درصد از آب تشکیل شده اند و خارجی ترین لایه ی پوست چیزی حدود 10 تا 30 درصد آب دارد. آب بصورت مداوم از لایه های داخلی به لایه ی خارجی پوست می رود و لایه ی خارجی کمی از آن را نگه داشته و آب اضافی که نیاز ندارد از پوست بخار می شود. در این حالت پوست شما نرم و لطیف و انعطاف پذیر است. ولی وقتی به هر دلیل داخلی یا خارجی پوست نتواند آب مورد نیاز (10تا30 درصد) را حفظ کند پوست خشک می شود.در ادامه شما را با برخی عوامل موثر در این مشکل آشنا می کنیم:

  • عدم ترشح کافی چربی توسط غدد چربی که در نتیجه ی آن پوستتان خشک می شود.
  • رژیم غذایی که مقدار کافی میوه، سبزیجات و پروتئین در آن گنجانده نشده است.
  • کار کردن با مواد شیمیایی و شوینده ها بدون دستکش و محافظ و همچنین شستشوی پوست با شامپو و صابون هایی که PH بالایی دارند.
  • قرار گرفتن در برابر عوامل طبیعی که به پوست آسیب میزنند بدون محافظ. برخی از این عوامل طبیعی شامل آفتاب شدید، سرما و باد شدید هستند.

کرم مرطوب کننده محصولی است که برای درمان خشکی پوست استفاده می شود. این محصول یک نوع امولسیون است یعنی ترکیب یک مایع با یک روغن. کرم مرطوب کننده با رایحه کوکی محصول شرکت آمالفی اسپانیا یک برند معتبر اروپاییست. کرم کوکی علاوه بر آبرسانی، مرطوب نگه داشتن پوست، تامین چربی و ویتامین های مورد نیاز پوست شما، با قرار دادن یک لایه چربی روی آن از پوست شما در برابر عواملی که به پوستتان آسیب می زند محافظت می کند مثلا باد شدید و سرمای زیاد. برای تاثیر بهتر کرم مرطوب کننده روی پوست لازم است حداقل روزی دوبار از کرم کوکی استفاده کنید. صبح بعد از اینکه از خواب بیدار شدید و قبل از شروع کارهای روزانه و شب قبل از خوابیدن. بسته به میزان خشکی پوستتان تعداد دفعات بیشتری از کرم کوکی استفاده کنید. کرم مرطوب کننده با رایحه کوکی محصول آمالفی در بسته بندی با حجم 200 میلی لیتر تولید و عرضه شده است.

شرکت آرایشی و بهداشتی آمالفی محصولات متنوعی برای پوست و موی شما تولید و عرضه کرده است که در این میان می توان به لوسیون و بادی میلک اشاره کرد. لوسیون نسبت به کرم مرطوب کننده چربی کمتری داشته و آبرسانی بیشری دارد و برای پوست های معمولی مناسب است. بادی میلک نسبت به لوسیون چربی کمتری داشته و محصول فوق العاده آبرسانیست که حاوی پروتئین های شیر و ویتامین های A و E و D است. برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت کافه زیبایی یا آمالفی مراجعه کنید.

نوع کرم مرطوب کننده
مناسب برای انواع پوست
حجم 200ml
سایر ویژگی ها نرم کننده و مرطوب کننده پوست، آبرسان، با رایحه کوکی