Loading...

شیر بدن آمالفی حاوی روغن شی باتر 400 میل

شیر بدن آمالفی حاوی روغن شی باتر 400 میل
ناموجود

شیربدن کاریته

شاید جزو معدود افرادی باشید که تا کنون در باره ی شیربدن یا بادی میلک چیزی نشنیده باشید. خوب مشکلی نیست ما برای شما بطور کامل درباره ی شیربدن یا بادی میلک توضیخ می دهیم. پس با ما همراه باشید.

پوسته پوسته شدن، خشکی و زبری پوست مشکلیست که برای افراد زیادی رخ میدهد و می شود گفت معظل جدی و عجیبی نیست. شما با استفاده مداوم از مرطوب کننده ها و مراقبت از پوستتان می توانید این مشکل را حل کنید. شاید فکر کنید منظور از نرم کننده، کرم مرطوب کننده است ولی باید بدانید مرطوب کننده ها شامل محصولات متنوعی هستند که با دانستن تفاوت هایشان می توانید مرطوب کننده ی مناسب پوستتان را نتخاب و استفاده کنید. لازم است بدانید همه ی پوست ها به مرطوب کننده نیاز دارند تا زیبا و لطیف بمانند.

مرطوب کننده ها

لازم است بدانید مرطوب کننده ها نوعی امولسیون هستند یعنی ترکیبی از آب و روغن. تفاوت آنها بیشتر در درصد آب و روغن، و میزان آبرسانی یا چرب کردن پوست شماست. در زیر تفاوت این سه محصول را برایتان شرح می دهیم.

کرم مرطوب کننده : میزان روغن موجود در ترکیبات کرم مرطوب کننده از دو محصول دیگر بیشتر است. کرم مرطوب کننده علاوه بر آبرسانی و جذب رطوبت برای پوست، با قرار دادن یک لایه چربی از پوست در برابر عوامل آسیب زننده به پوست مانند باد و سرمای شدید محافظت می کند. همچنین این چربی مانع از تبخیر و از دست رفتن رطوبت موجود در پوست شما می شود. اگر پوستتان خیلی خشک است لازم است از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

لوسیون : درصد روغن موجود در این محصول کمتر از کرم مرطوب کننده است. لوسیون آبرسان بهتریست و برای استفاده و مراقبت روزانه ی پوست های نرمال، چرب و مستعد جوش مناسب است.

شیربدن یا بادی میلک : شیربدن یا بادی میلک میزان روغن کمتری نسبت به لوسیون دارد و آبرسان فوق العاده ایست. که در نتیجه می توان گفت اکسیژن رسانی را بهبود می بخشد. بنابراین در بهبود و ترمیم بافت فرسوده ی پوست تاثیر مثبتی دارد. برای استفاده و مراقبت روزانه ی پوست های خشک مناسب است تا این آبرسان میزان آب مورد نیاز پوست را تامین کند. لازم به ذکر است شیربدن قدرت جذب فوق العاده خوبی دارد. همچنین این محصول حاوی پروتئین های شیری و ویتامین های A و E و D می باشد. بنابراین شیربدن مغذی پوست نیز می باشد. ویتامین A و D نقش مهم و موثری در بازسازی پوست و رفع چین و چروک آن دارند. ویتامین E نیز در مبارزه با رادیکال های آزاد که اثرات سوء زیادی روی پوست می گذارند، موثر است.

شیر بدن شی باتر

شرکت معتبر اروپایی آمالفی در زمینه ی تولید شیربدن نیز فعال بوده و شیربدن های متنوعی را تولید و عرضه کرده است. که می توان از بین آنها شیر بدن آرگان، شیربدن شی باتر و شیربدن کیوتن را نام برد. در باره ی شیر بدن شی باتر یا کاریته می توان گفت این محصول حاوی روغن شی باتر یا کاریته است که از هسته ی میوه ی درخت کاریته یا شی باتر گرفته می شود که مبدا آن آفریقاست. در آفریقا از این روغن استفاده های دارویی زیادی می شود. از جمله درمان زخم ها و کوفتگی. در برخی مناطق استفاده ی خوراکی نیز می شود. در صنعت آرایشی و بهداشتی از شی باتر بصورت گسترده ای استفاده می شود. بطور خلاصه از مزایای شیربدن شی باتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مرطوب کننده و درمان خشکی و زبری پوست

آبرسان فوق العاده قوی برای پوست

مبارزه با رادیکال های آزاد و درنتیجه جوانسازی و ترمیم بافت فرسوده پوست

تقویت و تغذیه پوست

محافظت در برابر نور خورشید و اشعه ی UV

کاهش التهابات پوستی

 درمان ترک های پوستی پس از بارداری. شما می توانید از این محصول در حین بارداری استفاده کنید تا از ترک پوستی پس از زایمان جلوگیری شود.

امیدواریم با اطلاعات داده شده، بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

نوع شیر بدن
مناسب برای پوست های خشک و آسیب دیده
حجم 400ml
سایر ویژگی ها مرطوب کننده، نرم کننده، آبرسان ، تقویت و تغذیه پوست، جوانسازی و ترمیم پوست، محافظ نور خورشید، درمان ترک پوستی، رفع التهابات پوستی