Loading...

شامپو بدن آمالفی با رایحه بلوبری حجم 750 میل

شامپو بدن آمالفی با رایحه بلوبری حجم 750 میل
ناموجود

شامپو بدن بلوبری آمالفی

امروزه محصولات بهداشتی متنوعی برای پاکیزگی و سلامتی در بازار عرضه شده اند. یکی از این محصولات بهداشتی شامپو بدن است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این محصول آیا مزیت های بهتری نسبت به صابون دارد که بخواهیم از شامپو بدن بجای صابون استفاده کنیم؟ خوب برای فهمیدن این مطلب با ما همراه باشید تا تفاوت بین صابون حمام و شامپو بدن را برایتان شرح دهیم.

تفاوت های شامپو بدن و صابون حمام

1-در ترکیبات صابون مواد حلال در چربی وجود دارد که باعث می شود PH صابون حمام بالا باشد و در نتیجه در هر بار استفاده پوست مقدار چربی زیادی از دست می دهد این در حالیست که در ترکیبات شامپو بدن از مواد غیر صابونی استفاده شده که در نتیجه PH ملایم تری به شامپو بدن می دهد. پس در مقایسه با صابون حمام در هر بار استفاده چربی کمتری از پوست شسته می شود. از آنجا که همه ی انواع پوست مخصوصا پوست های خشک و حساس به چربی نیاز دارند، پس بهتر است در انتخاب نوع شوینده پوست خود بیشتر دقت کنید.

2- دیگر تفاوتی که بین این دو محصول وجود دارد استریل بودن شامپو بدن است. هر شخصی که می خواهد از صابون استفاده کند آن را برداشته و به بدن شخص آلوده می شود حال آن شخص سالم باشد یا بیمار. در حالی که در استفاده از شامپو بدن هر مقداری که لازم داشته باشید را برداشته و بقیه محصول بصورت کاملا استریل و دست نخورده در بسته بندی شامپو بدن باقی می ماند. شما با خیال راحت از بهداشتی بودن شامپو بدن و با آرامش خیال استحمام می کنید.

3- برای اینکه در ترکیبات صابون از نرم کننده استفاده شود و در عین حال حالت جامد صابون حفظ شود بسیار پرهزینه است. بنابراین شما کمتر صابونی را میبینید که در آن از نرم کننده استفاده شده باشد. در حالی که در شامپو بدن به راحتی از نرم کننده و عطر استفاده می شود تا ضمن استحمام، از عطر خوش شامپو بدن لذت برده و به نرمی پوستتان نیز کمک می شود.

آمالفی یک برند معتبر

شرکت اسپانیایی آمالفی یک برند معتبر اروپاییست که محصولات بهداشتی فراوانی را تولید و عرضه کرده. شامپو بدن نیز یکی از محصولاتیست که شرکت آمالفی در رایحه های گوناگون و متنوع به بازار عرضه کرده است. شامپو بدن با رایحه شکلات، شامپو بدن اسپا، شامپو بدن نمک معدنی و... در ادامه قصد داریم شامپو بدن بلوبری را به شما معرفی کنیم. این محصول با حجم 750 میلی لیتر مناسب استفاده ی خانواده می باشد. شامپو بدن بلوبری آمالفی حاوی گلیسیرین به عنوان نرم کننده است که باعث می شود علاوه بر کمک به نرمی پوست، به آبرسانی و مرطوب ماندن پوست نیز کمک شود. شما با استفاده از شامپو بدن بلوبری علاوه بر لذت از بوی خوش این محصول، احساس خنکی نیز در پوستتان احساس می کنید. شامپو بدن بلوبری مسلما از تمام مزیت های شامپو بدن نسبت به صابون حمام برخوردار است، یعنی استریل بودن، PH نزدیک به پوست، خوشبو کننده و نرم کننده ی پوست. باتوجه به نکاتی که در بالا ذکر شد و قیمت مناسب این محصول انتخاب با شماست که از چه محصولی برای شستشوی پوستتان استفاده کنید.

نوع شامپو بدن
مناسب برای انواع پوست
حجم 750ml
سایر ویژگی ها حاوی گلیسیرین، نرم کننده ، آبرسان، دارای رایحه بلوبری