Loading...

شامپو بدن آمالفی با رایحه اسپا حجم 750 میل

شامپو بدن آمالفی با رایحه اسپا حجم 750 میل
ناموجود

شامپو بدن اسپا آمالفی

یکی از کارهایی که برای خیلی از افراد آرامش بخش است استحمام می باشد و بهتر از آن رفتن به آب گرم است که علاوه بر پاکیزگی و آرامشی که به شخص می بخشد خواص درمانی نیز دارد. البته امروزه مراکز اسپا نیز برای خدمت دهی به افرادی که می خواهند از خواص آب گرم بهره مند شوند نیز راه اندازی شده و شما در هر شهری که باشید می توانید از خواص درمانی که آب گرم دارد بهره مند شوید. ما در اینجا می خواهیم به شما محصولی را معرفی کنیم که در خانه به شما حس خوبیکه یک مرکز اسپا به شما می دهد را تجربه کنید. شما برای شستشوی بدن خود از چه محصولی استفاده می کنید؟ صابون یا شامپو بدن؟ شاید تا الان از تفاوت این دو محصول باخبر نباشید ولی بهتر است بدانید که صابون حمام و شامپو بدن با اینکه هر دو برای شستشوی بدن بکار می روند، تفاوت هایی نیز دارند. برای دانستن این تفاوت ها با ما همراه باشید.

تفاوت شامپو بدن و صابون

اولین تفاوت صابون حمام و شامپو بدن در بسته بندی آنهاست. بسته بندی شامپو بدن بگونه ایست که محتویات آن کاملا استرلیزه و دور از دسترس و آلوده شدن هستند در حال که همه برای استفاده از صابون به آن دست میزنند درنتیجه صابون به پوست همه ی افرادی از آن استفاده کرده اند برخورد داشته و احتمال آلوده بودن آن به میکروب زیاد است حال فرض کنید شخص بیماری نیز در خانواده داشته باشید...

تفاوت دیگر بین این دو محصول مقدار PH آنهاست. در صابون به دلیل استفاده از ترکیبات حلال در چربی مقدار PH آن بالا بوده و چربی بیشتری از پوست شما شسته می شوددر حالی که در شامپو بدن از ترکیبات غیر صابونی استفاده شده که باعث می شود میزان PH شامپو بدن نزدیک به پوست باشد در نتیجه چربی های لازم برای پوست همراه چربی های اضافی شسته نمی شوند. بهتر است بدانید همه ی پوست ها حتی چرب، نیاز به مقداری چربی دارند. حال پوست خشک بیشتر و پوست چرب مقداری کمتر.

برای لطافت و نرمی پوست نیاز به مراقبت از آن داریم یکی از نکاتی که لازم است رعایت کنیم استفاده از نرم کننده و مرطوب کننده برای پوست است. چه بهتر که محصولاتی که برای شستشوی پوست استفاده می کنیم حاوی نرم کننده و مرطوب کننده باشند. ولی صابون ها به دلیل ماهیت جامدشان خیلی سخت و هزینه بر است که در ترکیباتشان از نرم کننده هایی نظیر گلیسیرین و آلوئه ورا استفاده شود ولی در ترکیبات شامپو بدن به راحتی از نرم کننده هایی نظیر گلیسیرین و همچنین خوشبوکننده و خنک کننده های پوست استفاده می شود.

شامپو بدن و اسپا

شامپو بدن اسپا محصول شرکت اسپانیایی برند معتبر آمالفی یک محصول جالب است که به شما حس خوب یک اسپای خانگی را می دهد. اگر وقت رفتن به مرکز آب گرم و یا مرکز اسپا را ندارید می توانید با شامپو بدن اسپا آمالفی این تجربه را در خانه داشته باشید. این محصول در حجم 750 میلی لیتر مخصوص خانواده بوده و علاوه بر اینکه PH آن نزدیک به پوست شماست، به دلیل داشتن گلیسیرین در ترکیبات خود به لطافت، آبرسانی بهتر و جذب رطوبت لازم برای پوستتان نیز کمک می کند. گلیسیرین یک روغن پرخاصیت برای پوست است که در ترکیبات محصولات بهداشتی معتبر استفاده می شود.

نوع شامپو بدن
مناسب برای پوست های خشک
حجم 750ml
سایر ویژگی ها حاوی گلیسیرین، نرم کننده و مرطوب کننده پوست، با رایحه اسپا