Loading...

صابون مایع آمالفی لاو 500 میل

صابون مایع آمالفی لاو 500 میل
40,000تومان

صابون مایع لاو آمالفی

یکی از راههای پخش میکروب و بیماری، از طریق دست است. دست دادن با افراد و یا دست زدن به اشیاء آلوده و کثیف چند نمونه از راه های انتقال میکروب و آلودگی به افراد است. برای جلوگیری از این منظور لازم است دست های خود را در طول شبانه روز بشوییم تا این میکروب های بیماری زا را از دست های خود بزداییم. حال با صابون مایع، صابون جامد، ژل شستشوو یا... لازم است در مواقع خاصی حتما دست های خود را بشویید. ازجمله قبل و بعد از خوردن غذا، قبل و بعد از درست کردن غذا، بعد از عطسه و سرفه، بعد از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس، بعد از پارک و شهر بازی، قبل و بعد از ملاقات با بیمار و بعد از استفاده از دستشویی. برخی افراد به ظاهر دست خود نگاه کرده و چون ظاهر آن را تمیز میبینند فکر می کنند که واقعا دستشان تمیز است درحالی که دست شما با وجود ظاهر نرم و لطیف خود دارای شیارهای عمیقی است که با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیستند و محل مناسبی برای زندگی میکروب هاست. 7 درصد از خانم ها و 15 درصد از آقایان بعد از دستشویی دست خود را نمی شویند و در بین مردانی که دست خود را می شویند، نیمی از آنها فقط با آب خالی دست خود را می شویند.

تفاوت صابون مایع با صابون جامد

آیا مهم است که با چه شوینده ای دست خود را بشوییم؟ به دلیل تفاوت ترکیبات و ساختار شوینده های مختلف بهتر است ابتدا درباره ی تفاوت های عمده و مهم این محصولات بدانیم.

یکی از تفاوت های مهم بین صابون مایع و صابون جامد PH آنهاست. صابون مایع ملایم تر از صابون جامد است و در نتیجه اگر پوست خشک و حساسی دارید صابون مایع برای پوست شما مناسب تر است. چراکه هرچه PH محصول بیشتر باشد علاوه بر میکروب ها و آلودگی ها، چربی بیشتری از پوست شسته می شود. این درحالیست که پوست هر نوعی که باشد برای لطافت و نرمی و حفظ رطوبت مورد نیاز خود، نیاز به مقداری چربی دارد.

یکی دیگر از تفاوت های این دو محصول استرلیزه بودن صابون مایع است بخاطر نوع بسته بندی آن. شما هر مقدار از صابون مایع که نیاز داشته باشید از بطری بر روی دست خود ریخته و استفاده می کنید بدون اینکه بقیه ی محصول آلوده شود. ولی با صابون جامد کل محصول آلوده می شود.

از تفاوت های دیگر صابون مایع و جامد میتوان به استفاده ی مواد نرم کننده مانند روغن گلیسیرین در صابون مایع اشاره کرد در حالی که در صابون جامد به دلیل هزینه ی بالایی که دارد کمتر پیش می آید از گلیسیرین و امثال آنها در صابون جامد استفاده کرد.

انتخاب با شماست که از کدام محصول استفاده کنید.

صابون مایع اسپانیا

کمپانی آمالفی اسپانیا یکی از برندهای معتبر اروپاییست. اگر اعتبار برند برایتان مهم است می توانید به محصولات آمالفی کاملا اعتماد کنید. آمالفی تولید کننده محصولات بهداشتی متنوعی از جمله انواع شامپو، کرم نرم کننده، شیربدن و صابون مایع است. صابون مایع های آمالفی دارای رایحه های گوناگونیست تا هر شخص بنابر سلیقه ی خود صابون مایع دلخواهشان را انتخاب کنند. صابون مایع آلوئه ورا، صابون مایع عسل، صابون مایع انبه و صابون مایع لاو از صابون مایع های موجود در سایت و پیج آمالفی هستند که می توانید از طریق هردو اقدام به خرید کنید. صابون مایع لاو آمالفی در حجم 500 میلی لیتر برای شما تهیه شده است. شما بعد از استفاده صابون مایع لاو تا مدت زمان زیادی بوی خوش آن را همراه خود  دارید.

نوع : صابون مایع
مناسب برای : انواع پوست
حجم : 500ml